Termékek Menü

Cisco QSFP-40G-CSR-S= - Fiber optic - 40000 Mbit/s - QSFP - LC - 400 m

Ár:
916.641 Ft (721.765 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: QSFP-40G-CSR-S=
Cikkszám: QSFP-40G-CSR-S=
Elérhetőség: Kérjen friss ajánlatot emailben!
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: CISCO
Menny.:

Leírás és Paraméterek

Cisco QSFP-40G-CSR-S=Cisco QSFP-40G-CSR-S= - Fiber optic - 40000 Mbit/s - QSFP - LC - 400 m 40GBASE-SR- - duplex MMF Cisco QSFP-40G-CSR-S=. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 40000 Mbit/s, Interface type: QSFP Transceiver

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek