Termékek Menü

UbiQuiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-20 - Fiber optic - 10000 Mbit/s - LC - 10000 m - 1270 nm - 1330 nm

Ár:
670.447 Ft (527.911 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: UACC-OM-SM-10G-S-20
Cikkszám: UACC-OM-SM-10G-S-20
Elérhetőség: Aktív termék
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: UBIQUITI

Leírás és Paraméterek

UbiQuiti UACC-OM-SM-10G-S-20UbiQuiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-20 - Fiber optic - 10000 Mbit/s - LC - 10000 m - 1270 nm - 1330 nm SMF - 10 Gbps - 20x Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-20. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Product colour: Stainless steel. Number of products included: 20 pc(s) Transceiver

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Kérjen friss ajánlatot emailben!
455.751 Ft