Termékek Menü

StarTech.com HP J4858C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX- 10 Pack~10 pack HPE J4858C Compatible SFP Module - 1000BASE-SX - 1GbE Multi Mode Fiber Optic Transceiver - 1GE Gigabit Ethernet SFP - LC 550m - 850nm - DDM HPE 1400 - 1700 - 1820 - Fi

Ár:
175.315 Ft (138.043 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: J4858C10PKST
Cikkszám: J4858C10PKST
Elérhetőség: Aktív termék
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: Startech.com

Leírás és Paraméterek

StarTech.com J4858C10PKSTStarTech.com HP J4858C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX- 10 Pack~10 pack HPE J4858C Compatible SFP Module - 1000BASE-SX - 1GbE Multi Mode Fiber Optic Transceiver - 1GE Gigabit Ethernet SFP - LC 550m - 850nm - DDM HPE 1400 - 1700 - 1820 - Fiber optic - 1 (MMF) Fiber Optic Transceiver - 1 Gigabit Ethernet SFP - LC 550m - 850nm - DDM HPE 1400 - 1700 - 1820 (J4858C10PKST) StarTech.com HP J4858C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX- 10 Pack~10 pack HPE J4858C Compatible SFP Module - 1000BASE-SX - 1GbE Multi Mode Fiber Optic Transceiver - 1GE Gigabit Ethernet SFP - LC 550m - 850nm - DDM HPE 1400, 1700, 1820. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1250 Mbit/s, Interface type: SFP. Product colour: Silver, Housing material: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 3381761 h. Power consumption (typical): 1 W. Width: 12.5 mm, Depth: 56.5 mm, Height: 13 mm. Number of products included: 10 pc(s), Package width: 127 mm, Package depth: 181 mm Transceiver

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek