Termékek Menü

Lancom SFP-BiDi1310-LC10 - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - PC - 9/125 µm - 20000 m

Ár:
141.495 Ft (111.413 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: 60202
Cikkszám: 60202
Elérhetőség: Aktív termék
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: Lancom

Leírás és Paraméterek

Lancom 60202Lancom SFP-BiDi1310-LC10 - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - PC - 9/125 µm - 20000 m 10 Gbps - 9/125 ?m - 1270/1330 nm - SMF Lancom Systems SFP-BiDi1310-LC10. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+. Product colour: Silver Switch

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek