Termékek Menü

Huawei 02310MHR - QSFP - 1 pc(s)

Ár:
250.716 Ft (197.414 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: 02310MHR
Cikkszám: 02310MHR
Elérhetőség: Aktív termék
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: HUAWEI

Leírás és Paraméterek

Huawei 02310MHRHuawei 02310MHR - QSFP - 1 pc(s) Optical Transceiver.QSFP.850nm.41.25G.-7.6dBm.-1dBm.-9.5dBm.MPO.Muti-mode.0.15km(or used 4*10G) Huawei 02310MHR. Connector type: QSFP. Quantity per pack: 1 pc(s) Transceiver

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek