Termékek Menü

HPE X142 40G QSFP+ MPO SR4 - Fiber optic - 40000 Mbit/s - QSFP+ - MPO - SR4 - 850 nm JH231A

Ár:
1.540.807 Ft (1.213.234 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: JH231A
Cikkszám: JH231A
Elérhetőség: Aktív termék
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: HPE

Leírás és Paraméterek

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4, SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 40000 Mbit/s, Interface type: QSFP+, Compatible products: HP 5400R zl2, Certification: MSA, Number of products included: 1 pc(s)

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Kérjen friss ajánlatot emailben!
1.059.645 Ft
Kérjen friss ajánlatot emailben!
986.059 Ft