Termékek Menü

HPE a Hewlett Packard Enterprise company Q8N53A - 1000 Mbit/s - SFP - LC - 850 nm - 1000BASE-SX - 56 mm

Ár:
219.206 Ft (172.603 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: Q8N53A
Cikkszám: Q8N53A
Elérhetőség: Kérjen friss ajánlatot emailben!
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: HPE
Menny.:

Leírás és Paraméterek

HPE Q8N53AHPE a Hewlett Packard Enterprise company Q8N53A - 1000 Mbit/s - SFP - LC - 850 nm - 1000BASE-SX - 56 mm SFP-SX Extended Temperature 1000BASE-SX SFP 850nm LC Connector Pluggable GbE XCVR Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company Q8N53A. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Interface type: SFP, Fiber optic connector: LC. Width: 56 mm, Depth: 15 mm, Height: 13 mm Transceiver

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Kérjen friss ajánlatot emailben!
219.206 Ft
Kérjen friss ajánlatot emailben!
218.458 Ft
Kérjen friss ajánlatot emailben!
226.918 Ft