Termékek Menü
0
HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver HP JG325B Katt rá a felnagyításhoz

HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver HP JG325B

Ár:
367.001 Ft (288.977 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: JG325B
Cikkszám: JG325B
Elérhetőség: Aktív termék
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: HP

Leírás és Paraméterek

HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver HP JG325B Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4. Interface type: QSFP+, Data transfer rate (max): 40000 Mbit/s, Fiber optic connector: MPO. Wavelength: 850 nm, Cable type: Multi-mode. Certification: MSA HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver HP JG325B

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét



Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Hasonló termékek