Termékek Menü

HP Enterprise MSA 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack - Fiber optic - 16000 Mbit/s - SFP+ - LC - 50/125,62.5/125 µm - SW

Ár:
202.550 Ft (159.488 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: C8R24B
Cikkszám: C8R24B
Elérhetőség: Aktív termék
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: HP Enterprise

Leírás és Paraméterek

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek