Termékek Menü

Fujitsu SFP+ - SMF - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 9/125 µm - LR

Ár:
576.216 Ft (453.714 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: S26361-F3986-L4
Cikkszám: S26361-F3986-L4
Elérhetőség: Aktív termék
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: FUJITSU

Leírás és Paraméterek

Fujitsu S26361-F3986-L4Fujitsu SFP+ - SMF - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 9/125 µm - LR transceiver module - 10GE - SMF - LC - 10km Fujitsu SFP+, SMF. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+. Certification: MSA. Width: 13.4 mm, Depth: 56.5 mm, Height: 8.5 mm Transceiver

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Kérjen friss ajánlatot emailben!
547.272 Ft