Termékek Menü

D-Link DEM-432XT - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 9/125 µm - 10000 m DEM-432XT

Ár:
237.547 Ft (187.045 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: DEM-432XT
Cikkszám: DEM-432XT
Elérhetőség: Aktív termék
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: D-Link

Leírás és Paraméterek

D-Link DEM-432XT, SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+, Safety: UL, TUV, CDRH, Certification: CE, FCC, VCCI, Maximum voltage: 3,3 V, Maximum current: 300 A, Width: 14,8 mm, Depth: 11,8 mm, Height: 56,5 mm, Package width: 74 mm, Package depth: 131 mm, Package height: 49 mm

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Kérjen friss ajánlatot emailben!
146.303 Ft