Termékek Menü

Cisco WS-C3560CX-8PC-S Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) White network switch WS-C3560CX-8PC-S

Ár:
227.712 Ft (179.300 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: WS-C3560CX-8PC-S
Cikkszám: WS-C3560CX-8PC-S
Elérhetőség: Aktív termék
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: CISCO

Leírás és Paraméterek

Cisco WS-C3560CX-8PC-S Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) White network switch WS-C3560CX-8PC-S

32 Gbps, 8 x Gigabit Ethernet, 8 PoE+, 240 W, 1G SFP, 17.9 mpps, 44.4 x 269 x 238 mm, 2.27 kg

Cisco WS-C3560CX-8PC-S, IEEE 802.11ac, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 8, Managed, Gigabit Ethernet (10/100/1000), White, -5 - 45 °C, -25 - 70 °C

Cisco WS-C3560CX-8PC-S. Switch type: Managed. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Networking standards: IEEE 802.11ac, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 8. Switching capacity: 32 Gbit/s, Throughput: 17.9 Mpps. Fiber ethernet cabling technology: 100BASE-BX, 100BASE-FX, 100BASE-LX, 1000BASE-X, 1000BASE‑BX, 1000BASE‑LH, 1000BASE‑SX, 1000BASE‑ZX, Fiber type: Multi-mode

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét



Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Hasonló termékek

Aktív termék
277.312 Ft