Termékek Menü
0
Cisco kompatibilis 10 10G SFP+ SR 850nm LC 300m MMF  SFP-10G-SR-C  by Rapidcon Katt rá a felnagyításhoz

Cisco kompatibilis 10 10G SFP+ SR 850nm LC 300m MMF SFP-10G-SR-C by Rapidcon

Ár:
41.581 Ft (32.741 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: SFP-10G-SR-C
Cikkszám: SFP-10G-SR-C
Elérhetőség: Aktív termék
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: RapidCon

Leírás és Paraméterek

Cisco kompatibilis 10 10G SFP+ SR 850nm LC 300m MMF  SFP-10G-SR-C  by Rapidcon

Német márka. Németországi egyedi minőségellenőrzés. 3 év garancia!

A rendelési minimum érték alatt is rendelhető! Akár 1 db is rendelhető - az ügyfélszolgálaton kereszül!

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét



Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Hasonló termékek