Termékek Menü
0
Cisco kompatibilis GLC-SX-MMD-C 1G SFP SX 850nm LC 550m MMF DDM  by Rapidcon Katt rá a felnagyításhoz

Cisco kompatibilis GLC-SX-MMD-C 1G SFP SX 850nm LC 550m MMF DDM by Rapidcon

Ár:
10.920 Ft (8.599 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: GLC-SX-MMD-C
Cikkszám: GLC-SX-MMD-C
Elérhetőség: Aktív termék
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: RapidCon

Leírás és Paraméterek

Cisco kompatibilis GLC-SX-MMD-C 1G SFP SX 850nm LC 550m MMF DDM  by Rapidcon

Német márka. Németországi egyedi minőségellenőrzés. 3 év garancia!

A rendelési minimum érték alatt is rendelhető! Akár 1 db is rendelhető - az ügyfélszolgálaton kereszül!

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét



Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Hasonló termékek